Nowości w Sage: Kadry i Płace One Payroll oraz Elektroniczny Obieg Dokumentów

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, w ofercie Sage pojawiły się właśnie dwa nowe produkty. Pierwszym z nich jest rozwiązanie kadrowo-płacowe Sage One Payroll. To system dopasowany funkcjonalnością, interfejsem i wydajnością do poszczególnych segmentów rynku. Świetnie się sprawdzi zarówno w małej firmie, jak i dużym przedsiębiorstwie, ponieważ z łatwością można go skonfigurować tak, by odpowiadał konkretnym potrzebom. Aplikacja One Payroll łączy funkcjonalność pracującej w oparciu o bazę MS SQL aplikacji ERP z prostotą administracji programów linii Symfonia 2.0.

Sage Kadry i Płace One Payroll mają zastąpić dotychczasowe rozwiązania kadrowo-płacowe z linii Symfonia i Symfonia ERP. Dla Klientów migrujących z powyższych systemów Sage przygotowało specjalną ofertę. Wraz z nowym produktem w ofercie pojawiło się rozszerzenie Premium Pack – zestaw odrębnych funkcjonalności, które można nabyć do Sage Kadry i Płace One Payroll.

Co oferuje nowy produkt? Wzrost wydajności, bezpieczeństwo danych, zgodność z aktualnymi przepisami, skalowalność i personalizację, elastyczne licencjonowanie, dostęp do Pomocy Online, usługę Sage Update, powiadamiającą o dostępnej aktualizacji, przypomnienia użytkownika i wiele innych rozwiązań, mających usprawnić pracę Klienta.

Drugą nowością Sage jest Elektroniczny Obieg Dokumentów. To zaawansowana aplikacja mająca usprawnić zarządzanie dokumentami według procedur obowiązujących w danej firmie.


Dlaczego warto sięgnąć po EOD?

  • ułatwia prowadzenie księgi korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • usprawnia obieg faktur, zamówień, płatności, umów, reklamacji, dokumentów magazynowych, sprawozdań z wizyt u klienta, obieg i akceptację planów budżetowych i innych dokumentów, które wymagają decyzji menadżera,
  • umożliwia dekretację dokumentów dla systemu finansowo-księgowego,
  • zapewnia szybkie wyszukiwanie konkretnych dokumentów,
  • minimalizuje ryzyko zagubienia dokumentów,
  • podnosi skuteczność wymiany informacji między wszystkimi szczeblami firmy,
  • zapobiega bałaganowi w dokumentacji,
  • archiwizuje dokumenty w centralnej bazie.

Elektroniczny Obieg Dokumentów można oczywiście modelować według procesu biznesowego Klienta oraz określać w nim kompetencje, wymagania i ograniczenia dla poszczególnych pracowników.

Zainteresowanych szczegółami najnowszej oferty Sage zapraszamy do kontaktu z działem handlowym POLKAS telefonicznie 12 634 05 44 lub mailowo na erp@polkas.pl