Oprogramowanie Unicore do komplementarnej obsługi zarządzania produkcją w enova365 i Sage Symfonia ERP w palecie rozwiązań POLKAS

Unicore Produkcja - rozbudowany modułW połowie lipca POLKAS wprowadził do swojej oferty oprogramowanie firmy Unicore, wspierające zarządzanie procesami produkcji. Nowe narzędzie jest w pełni integrowalne z systemami ERP dwóch producentów – Soneta (enova365) oraz Sage (Symfonia ERP).

W związku z tym, że użytkownicy obu tych programów najczęściej oczekują rozbudowanych funkcjonalności w zakresie handlu, księgowości oraz kadr i płac, natywne moduły związane z produkcją wykorzystywane są do zarządzania jedynie jej podstawowymi aspektami. Zwiększające się z czasem wymagania również i w tym obszarze klientów pracujących z systemami enova365 i Symfonia ERP, skłoniły POLKAS do testowania rozwiązań i znalezienia takiego, które będzie funkcjonalne, stabilne, a przy tym elastyczne w konfiguracji.

Oprogramowanie Unicore Produkcja podczas prób okazało się w najwyższym stopniu spełniać te oczekiwania, bardzo pozytywnie zaskakując przy tym swoją wydajnością. Specyfikacja techniczna sprzętu jak i środowiska pracy jest bardzo zbliżona do standardowych wymagań producentów aplikacji głównych, dzięki czemu w większości przypadków nie będzie konieczności rozbudowywania infrastruktury IT.

Zdaniem współwłaściciela POLKAS – Wojciecha Kowalskiego, wprowadzenie do oferty firmy oprogramowania Unicore Produkcja jest otwarciem się na przedsiębiorstwa, które potrzebują bardziej zaawansowanych funkcji do obsługi procesów produkcyjnych, ale zamiast rezygnować z dotychczas wykorzystywanego oprogramowania, wolą uzupełnić je o potrzebne funkcjonalności:

Obecnie firmy, dostosowując swoją ofertę najlepiej jak to możliwe do oczekiwań klientów ulegają błyskawicznym zmianom. Bardzo często idzie to w parze z poszerzaniem zakresu ich funkcjonowania o nowe obszary działalności. Przekształcenie firmy z modelu handlowego lub usługowego na produkcyjno-handlowy lub produkcyjno-usługowy nie jest niczym niezwykłym, natomiast z pewnością świadczy o jej perspektywicznym podejściu do biznesu i wymaga profesjonalnego wsparcia. Jestem pewien, że odpowiednio wdrożone oprogramowanie Unicore, posiadając wszelkie niezbędne narzędzia do zarządzania produkcją, spełni oczekiwania takich wymagających klientów.