Zasady naboru

thinking

Czy to jest dla mnie?

Do udziału w rekrutacji na płatną praktykę oraz staż zawodowy zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką ERP, a w szczególności uczniów szkół informatycznych, studentów kierunków związanych z IT oraz wszystkich absolwentów!

Jakie wymagania?

Do przekonania nas, że powinniśmy Cię przyjąć do naszego Zespołu – niezależnie od formy zatrudnienia – nie będzie Ci potrzebny segregator pełen certyfikatów w obcych językach, ani otwarty przewód doktorski. To, co się dla nas liczy w pierwszej kolejności to otwartość Twojego umysłu, chęć uczenia się i – w zależności od stanowiska – odpowiednie umiejętności. Cenimy sobie również harmonijną współpracę i koleżeńską życzliwość.

open_mind
Przekazanie praktycznej wiedzy informatycznej

Co w zamian?

W zamian, zobowiązujemy się zagwarantować Ci odpowiednie warunki do nauki i rozwoju oraz do zapoznania się z naszymi sposobami pracy. Wszystko przygotuje Cię do samodzielnego udziału w pracach wdrożeniowych oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning) – jednej z najprężniej rozwijanych obecnie gałęzi sektora IT.

Ale co miałbym robić?

W zależności od Twoich preferencji i umiejętności, które będziesz rozwijać, będziesz mieć szansę wspierać Zespół w zakresie wdrażania, programowania, udzielania bezpośredniego wsparcia klientom, modelowania procesów biznesowych, prowadzenia analiz przedwdrożeniowych, przygotowywania raportów i zestawień oraz prezentacji i szkoleń dla klientów.

gears_teamwork_2
Investing_people

To gdzie tkwi haczyk?

Nie ma haczyka. Zgodnie z naszą filozofią, inwestujemy w ludzi, bo uważamy, że tylko w ten sposób można uwalniać kreatywność i rozwijać biznes. Wiemy, że jeśli pokochasz swoją pracę, bez problemu odnajdziesz się w naszym Zespole i zostaniesz z nami na znacznie dłużej.

Chcesz spróbować? To nic nie kosztuje!

Wystarczy, że zaznaczysz odpowiedzi na 7 pytań naszej ankiety i poczekasz kilka dni na odpowiedź w sprawie aktualnych możliwości zaproponowania Ci odpowiedniego stanowiska.

Prawda, że proste?

No to do dzieła! Baner - ankieta