Akademia Praktyki ERP to Twoja szansa na szybki start kariery w branży informatycznej!

Już w firmach o niewielkim zatrudnieniu ciągłe zmiany w przepisach bez aktualizowanego na bieżąco programu praktycznie uniemożliwiłyby prawidłowe prowadzenie dokumentacji kadrowej i księgowości. Z kolei brak odpowiedniego wsparcia procesów produkcyjnych i logistycznych może doprowadzić do generujących ogromne straty przestojów. Podobnie procesy związane z handlem bez modułu, który pozwoli wystawiać dokumenty sprzedażowe, czy też przeglądać historię kontaktów z klientem, nie mogłyby przebiegać tak sprawnie, jak dzieje się to z pomocą odpowiedniej aplikacji. Oprogramowanie ERP stało się niezbędnym narzędziem wspierającym zarządzanie w każdej firmie, która myśli poważnie o swoim rozwoju i utrzymaniu konkurencyjności.

Zdobądź doświadczenie i przekonaj się o prawdziwej wartości wiedzy praktycznej!

Oprogramowanie do zarządzania jest obecnie jedną z najprężniej rozwijanych gałęzi IT i jest to trend pogłębiający się. Każda firma, aby mogła być wciąż konkurencyjna, musi być sprawnie zarządzana, a to oznacza konieczność stałego doskonalenia jej funkcjonowania.

Specjalizacja w ERP da Ci możliwość relatywnie szybkiego startu zawodowego, satysfakcjonujące wynagrodzenie i pracę, dzięki której możesz być pewien swojej przyszłości.

Staż i praktyki ERP - zasady rekrutacji - baner