Comarch Competence Day już w marcu!

Comarch, jeden z liderów polskiego rynku ERP, zaprasza na kolejną, trzecią już edycję konferencji Comarch Competence Day. Odbędzie się ona 22 marca oo godz. 9.00.

Zaproszenie jest skierowane do osób pracujących w środowisku średnich i dużych firm, które chcą poznać narzędzia pozwalające na automatyzację codziennych czynności, przyspieszyć procesy, udoskonalić organizację pracy i nie tylko. Zakres tematyczny jest szeroki – poruszone zostaną m.in. tematy analiz biznesowych, zarządzania projektami, rozwiązań dla MS Office czy narzędzi menadżerskich i marketingowych wspomagających funkcjonowanie i organizację pracy firmy.

Konferencja opiera się na formule Open Space, dzięki której każdy może być zarówno słuchaczem, jak i specjalistą. Comarch zachęca do zgłaszania własnych tematów – lista jest wciąż otwarta. Otwarta, swobodna forma spotkania daje możliwość dołączenia do różnych grup roboczych oraz zmiany ich w trakcie trwania konferencji. Dzięki temu każdy może poruszyć interesujące go tematy, znaleźć odpowiedzi na pytania, wymienić informacje i doświadczenia np. z innymi użytkownikami systemów i rozwiązań Comarch, czy porozmawiać ze specjalistami.

Szerszej informacji na temat udziału w konferencji udzielą Państwu nasi doradcy.