Program Sage Symfonia

Sage Symfonia to oprogramowanie o ugruntowanej pozycji rynkowej z wypracowanymi standardami obsługi.

Firma Sage sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów systemów do zarządzania przedsiębiorstwem dla małych i średnich firm.


Od ponad 20 lat dostarcza oprogramowanie wspierające działalność każdej firmy w segmencie MSP. W skład oferty firmy Sage wchodzą następujące linie produktowe:


  • Sage Symfonia Start Księgowość – pakiet przeznaczony dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością, który umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń, jak też zarządzanie sprzedażą. Pozwala na elastyczne dopasowanie do formy opodatkowania i sposobu rozliczania oraz tworzenie zestawień i wydruk dokumentów podatkowych. Zapewnia także obsługę rozliczeń zagranicznych.
  • Sage Symfonia Finanse i Księgowość – łatwy w obsłudze, intuicyjny program do obsługi firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. System wspiera bieżącą kontrolę należności i zobowiązań, co pozwala na podejmowanie trafnych decyzji oraz szybkie reagowanie na ewentualne zagrożenia. Dzięki prostej obsłudze umożliwia szybki dostęp do koniecznych i kluczowych dla firmy informacji.
  • Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość – system zapewniający efektywne zarządzanie finansami niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Pozwala na bieżący nadzór nad kondycją finansową przedsiębiorstwa, a także pozwala na wzmocnienie kontroli rentowności i stały monitoring sytuacji finansowej firmy. System ma możliwość pracy jako system zintegrowany ( wszystkie moduły pracują na jednej, wspólnej bazie danych ) lub też może pracować jako moduły niezależne.