POLKAS to przede wszystkim ludzie pełni pasji tworzenia, szukający wyzwań i kreatywni. Jeżeli uważasz, że to środowisko pracy również i dla Ciebie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań lub jestesteś osobą, która chce stawiać pierwsze kroki w branży IT zapraszamy do Akademii POLKAS. Swoją aplikację prześlij mailem na adres rekrutacja@polkas.pl W temacie maila dopisz "Akademia".

Przesyłając dokumenty rekrutacyjne, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że dokumentów przesłanych drogą pocztową nie zwracamy.


Każdego kto rozpoczyna lub niedawno rozpoczął karierę w IT i chce nadać jej właściwy kierunek, zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach Akademii Praktyki ERP. Jest to nowa inicjatywa, która ma pomóc w zdobyciu cennego doświadczenia podczas pracy przy projektach informatycznych związanych z branżą ERP.