Nasz zespół - POLKAS

Wierzymy w wolność wyboru i partnerskie relacje

Dla naszych Klientów zawsze jesteśmy partnerem, który buduje bliskie relacje, by lepiej zaspakajać potrzeby.

W minutę i jedenaście sekund o tym, kim jesteśmy i co robimy.

O nas

Firma POLKAS działa na rynku od 2004 roku. Już w momencie powstania, nasza kadra posiadała ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu firm w obszarze systemów fiskalnych i w doradztwie biznesowym. 80% składu początkowego stanowi jeden z jej filarów aż do dziś, zapewniając kontynuację wartości oraz stabilny transfer wiedzy.

Coraz większe projekty oraz rosnące oczekiwania klientów zaowocowały w 2010 roku powstaniem zespołu informatycznego, który od tego czasu nieprzerwanie zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm, powiększając się odpowiednio wraz z liczbą obsługiwanych podmiotów.


Co oferujemy

W zakresie systemów informatycznych POLKAS oferuje niespotykany na rynku model autoryzowanej współpracy z aż trzema producentami systemów ERP, co daje Klientom gwarancję doboru najlepiej dopasowanych rozwiązań. Dodatkowo wspierane są one naszymi autorskimi aplikacjami, zbudowanymi po to, aby łączyć w jedną całość oprogramowanie pochodzące od różnych producentów. Umożliwia to korzystanie z danych zgromadzonych w bazach, a także tworzenie raportów, czy też dokonywanie analiz biznesowych. Kompleksowość usług dopełnia pełne wsparcie informatyczne, począwszy od budowy sieci strukturalnych i systemów serwerowych, a kończąc na codziennej odpowiedzialności za bezawaryjną pracę całej struktury IT w firmie.

W dziedzinie systemów obsługi fiskalnej POLKAS współpracuje nie tylko z szeroką gamą producentów oprogramowania, ale także i sprzętu. Usprawnia i automatyzuje procesy sprzedaży detalicznej i magazynowania.
Wszystko to wsparte jest przez niezawodne urządzenia - kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, inwentaryzatory oraz szeroki wachlarz sprzętu dedykowanego sprzedaży i procesom logistycznym.


Co nas wyróżnia

  • Zespół z 20-letnim doświadczeniem wsparcia procesów sprzedażowych.
  • Ponad 6000 zadowolonych klientów w różnych obszarach działalności biznesowej.
  • Profesjonalny i szybki serwis.
  • Rozwiązania ukierunkowane na niezawodność.
  • Praktyka w dobieraniu najlepszych rozwiązań.
  • Kompleksowa oferta.

Dzięki wielowymiarowości działań, obecnie POLKAS stanowi unikalne połączenie opieki serwisowej i doradztwa biznesowego - w zakresie systemów informatycznych i oprogramowania dla firm, z kompetentnym doradztwem i serwisem systemów obsługi fiskalnej oraz magazynowej. Wyróżnikiem firmy jest szeroka dywersyfikacja stosowanych rozwiązań na każdym z obszarów jej działalności, pozwalająca odpowiednio dopasować je do potrzeb użytkownika.


Jak działamy

Krok 1. Poznajemy Twoją Firmę

Jest to bardzo ważny krok. Na tym etapie poznajemy specyfikę Twojej firmy. Wiedza ta pozwoli nam dobrać optymalne urządzenia i oprogramowanie dla Ciebie.

Krok 2. Dobieramy optymalne rozwiązanie

Poznaliśmy właśnie Twoją firmę, wiemy czy jest to sklep, firma produkcyjna czy apteka. Poznaliśmy także jej specyfikę i strukturę organizacyjną. Dzięki temu dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie pod względem cenowo-technicznym.

Krok 3. Dostarczamy, instalujemy, szkolimy

Nasz wykwalifikowany serwis dostarczy, zainstaluje, a następnie przeszkoli Twój personel z obsługi sprzętu oraz oprogramowania wdrożonego w Twojej firmie.