Duże zmiany na platformie wszystko.pl

Rynek e-commerce rozwija się w ostatnim czasie w znaczącym tempie. Do wsparcia sprzedaży włącza się również platforma wszystko.pl wspierana przez GK Comarch. Towarowanie jej rozpocznie się już w sierpniu.

W związku z ciągle zwiększającą się ilością osób robiących zakupy w Internecie coraz więcej firm dywersyfikuje swoje kanały sprzedaży. Umożliwia to dotarcie do coraz większej ilości odbiorców. Z ofertą dla przedsiębiorców wychodzi platforma wszystko.pl, która od teraz będzie dostępna dla wszystkich klientów a nie tylko tych używających systemów Comarch.

Rejestracja na platformie niesie ze sobą szereg korzyści:

  • 0% prowizji od sprzedaży,
  • brak opłat za wystawienie i utrzymanie ofert,
  • łatwe i intuicyjne integracje z systemami Comarch ERP, BaseLinker, i przez Open Api,
  • brak konkurencyjności ze strony operatora platformy,
  • dotarcie z ofertą do milionów klientów.

Nowe otwarcie dla platformy wyszystko.pl planowane jest pod koniec 2022 roku, ale pierwszym ważnym momentem dla sprzedawców będzie towarowanie, które rozpocznie się w sierpniu.

Platforma zapewni sprzedawcom wsparcie w postaci integracji z narzędziami wspierającymi sprzedaż jak Comarch ERP, BaseLinker. Za poprawną obsługę płatności oraz weryfikację sprzedających na platformie odpowiedzialny będzie z kolei system Przelewy24.

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl.