Jak dbać o dane w firmie?

Według wielu badań w polskich firmach mamy do czynienia z około 1000 ataków tygodniowo. Badania przeprowadzone przez KPMG mówią o tym, że w 2021 69% firm odnotowało przypadek naruszenia bezpieczeństwa. Warto więc inwestować w narzędzia pomagające nas chronić na taką okoliczność. W kontekście bezpieczeństwa kluczowe jest wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych w tym danych przechowywanych w systemach ERP. Dane te przecież są kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa.

W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w Państwa firmie polecamy Comarch IBARD – narzędzie do tworzenia backupu. Dzięki Comarch IBARD można w sposób automatyczny tworzyć kopie zapasowe najważniejszych danych firmowych. Dane przeniesione do Comarch IBARD przechowywane są w bezpiecznej Chmurze Comarch, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Do końca roku Comarch przygotował specjalną promocję na Comarch IBARD. Można go przetestować  za darmo i w pełnej funkcjonalności wykorzystać udostępnioną przestrzeń 1 TB danych przez okres 6 miesięcy. W tym celu należy wypełnić specjalny formularz podając swój adres e-mail. Aby otrzymać wszystkie informację polecam skontaktować się z pracownikami POLKAS pod numerem 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl.  Aby przybliżyć koszty zakupu usługi zapraszamy do zapoznania się poniżej z cenami poszczególnych pakietów:

Comarch IBARD

Pakiet Roczny dla klientów Comarch Pakiet roczny dla wszystkich klientów
Comarch IBARD ERP Backup 10 199,00
Comarch IBARD ERP Backup 100 650,00
Ekonomiczny 245,00
Standard 500,00
Biznes 1 510,00
Biznes 1 TB 2 440,00

Po szczegóły dotyczące funkcjonalności poszczególnych pakietów zapraszamy do naszych konsultantów.