Co nowego w Comarch ERP XT?

Wychodząc naprzeciw potrzebom mikrofirm związanym z nadchodzącymi zmianami w przepisach o Jednolitym Pliku Kontrolnym, Comarch przygotował nową wersję programu ERP XT. Od stycznia 2018 roku na każdego mikroprzedsiębiorcę zostanie nałożony obowiązek comiesięcznego wysyłania do Urzędu Skarbowego plików JPK_FA. W nowej wersji Comarch ERP XT możliwe jest wygenerowanie tych plików oraz automatyczne wysłanie ich do US.

Warto sięgnąć po tę wersję już teraz, by w obliczu nowych wymagań wobec mikrofirm mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

Oprócz tego w Comarch ERP XT wprowadzono niedawno kilka innych zmian. Jedną z istotniejszych jest możliwość logowania się wielu użytkowników na jedno konto. Dzięki temu rozwiązaniu dla każdego pracownika można stworzyć imienne konto, a następnie wybrać konkretny pakiet, dotyczący jego obowiązków. Dodatkowo na dokumentach pojawi się informacja o ostatniej osobie dokonującej edycji danego dokumentu.

Kolejne udoskonalenia to:

  • historia pieczątki, która na każdym dokumencie zapamiętuje dane firmy aktualne w chwili jego wystawienia,

  • seryjne rozliczanie faktur, umożliwiające jednoczesne rozliczenie wielu faktur,

  • nowy wzór zamówienia w edytorze wydruków,

  • dodanie pól „Kod produktu” i „Kod kontrahenta”, ułatwiające identyfikację i wyszukiwanie towaru, dostawcy lub klienta.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat systemów Comarch ERP, zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Polkas: 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl.