Współpraca enova365 z bankiem Santander

Firma Soneta, producent systemu enova365, rozpoczęła współpracę z Santander Bank Polska w zakresie integracji bankowości elektronicznej. Dzięki temu użytkownicy programu enova365 mają dostęp do rachunków firmowych bezpośrednio z poziomu systemu finansowo-księgowego i mogą z niego zlecać wszelkie operacje finansowe. Przekłada się to na skrócenie czasu obsługi operacji bankowych i ich rejestracji w programie.

Rozwiązanie jest dostępne za pośrednictwem modułu dodatkowego enova365 Elektroniczne Wyciągi Bankowe. Jego elementem jest funkcjonalność Webservice, która pozwala m.in. na automatyczne wczytywanie do systemu wyciągów bankowych, pobranych z strony banku. Dodatkowo dzięki temu narzędziu można mieć bieżący dostęp do stanu rachunków i operacji finansowych, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących w działach księgowych. Integracja dostępna jest dla klientów biznesowych Santander Bank Polska korzystających z iBiznes24 Connect.

Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem tej funkcjonalności zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – 12 634 05 44 lub erp@polkas.pl.