17-18 czerwca odbędzie się konferencja „Produkcja w Dobrych Rękach 2021” w edycji ONLINE

To dwa dni wypełnione wykładami na różne tematy. Będą poruszane  sprawy związane z planowaniem, monitorowaniem i rozliczaniem produkcji. Prelegenci wystąpią też z prelekcjami o zastosowaniu nowoczesnych technologii z pogranicza sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy w firmach produkcyjnych. W czasie konferencji będzie też miejsce dla przedstawicieli klientów Comarch, którzy opowiedzą o zastosowaniu systemów ERP w ich firmach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę https://events.comarch.com/erp/produkcja-2021/  i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP dla firm produkcyjnych.

Na prezentacji poruszymy też zagadnienia z zakresu zarządzania procesami, które w firmach produkcyjnych odpowiadają za logistykę, magazynowanie czy utrzymanie usług serwisowych.  Poruszymy też temat  narzędzia do analizy danych – Comarch Business Intelligence.