enova365 w modelu Azure i ASP od października w takich samych cenach dla wszystkich

Oprogramowanie enova365 krakowskiego producenta, firmy Soneta, dystrybuowane jest w trzech formach: stacjonarnej, ASP oraz Azure. Drugi i trzeci to modele usługowe, polegające na wynajmie licencji za opłatę miesięczną. ASP to wynajem samych licencji, do kosztu Azure dochodzi jeszcze opłata za dostęp do infrastruktury.

W latach ubiegłych ceny enovy365 ASP i enovy365 Azure SaaS były różne, dopiero w październiku 2020 roku producent postanowił je ujednolicić, z tą różnicą że tak jak napisaliśmy wyżej, do ceny Azura doliczana jest jeszcze opłata za środowisko. Klientom, którzy zdecydowali się na zakup Azura do 31 sierpnia 2020 włącznie na dwa lata zamrożone zostały ceny ich licencji (zachowano po prostu te niższe). Okres przejściowy dobiegnie końca 30 września bieżącego roku, od 1 października 2022 wszystkie opłaty za wynajem enovy wyliczane będą wedle tych samych wartości. Ceny dostępów do infrastruktury nie ulegają zmianie.

Aby uzyskać informacje, jak wpłynie to na ceny Państwa oprogramowania oraz ewentualnie co zrobić, aby zaoszczędzić, prosimy o kontakt na adres e-mail erp@polkas.pl lub o telefon pod numer 012 634 05 44.