Wersja multi enovy z rabatem 50%!

Przypominamy Państwu o trwającej promocji „Przejście na wersję multi” na enovę365. Dotyczy ona aktualnych klientów i pozwala na uzyskanie 50% rabatu na przejście z wersji standard na multi. To już ostatnie dni jej trwania, radzimy więc nie zwlekać z decyzją. Promocja trwa tylko do 31 sierpnia 2021 roku.

Przejścia na multi można dokonać w każdej wersji kolorystycznej programu, tj. srebrnej, złotej i platynowej. 50% rabat dotyczy różnicy w cenie między wersją standard, a multi. Mimo, iż upusty nie łączą się, promocję tą można łączyć z ofertą specjalną „Procent za baner”, która liczona jest jako pierwsza. Nie dotyczy to oprogramowania w modelu usługowym ani migracji na wyższą wersję enovy.

enova365 w wersji multi to możliwość pracy z wielu miejsc, na wielu urządzeniach. Jest ona szczególnie ceniona przez użytkowników dbających o niezależność i mobilność, poszukujących systemu elastycznego, a nie takiego, który stwarzał będzie ograniczenia, np. możliwość pracy tylko w biurze. Co ważne, w odróżnieniu od innych modeli pracy, enova365 multi nie wyłącza możliwości pracy na klasycznym, stacjonarnym interfejsie okienkowym, a jedynie wzbogaca go o możliwość pracy poprzez przeglądarkę.

Warianty oprogramowania da się oczywiście mieszać, a na wersję multi można przejść z dowolną ilością stanowisk. Szersze informacje uzyskacie Państwo w naszym dziale handlowym, dzwoniąc na numer 012 634 05 44 lub pisząc na adres e-mail erp@polkas.pl.